تبلیغات در “پیام پنهان”

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

همیشه به یاد داشته باشید که تبلیغات در دنیای رقابتی امروز، هزینه نیست بلکه کسب موفقیت و سرمایه گذاری محسوب میشود. شما با تبلیغات؛ بیشتر و بهتر از رقیبان خود دیده می‌شوید و هرکسی بیشتر دیده شود؛ بیشتر در یادها میماند و فروش بیشتری نیز نسبت به رقبای خود خواهد داشت.
در حال حاضر کاربران اینترنت در ایران بیش از 56 میلیون نفر هستند. از این رو تبلیغات در اینترنت می‌تواند انتخاب بهتری برای معرفی کالا ، محصولات و خدمات شما باشد. تبلیغات اینترنتی نسبت به دیگر روش های تبلیغات بسیار به صرفه و ارزان بوده و همچنین تبلیغ در اینترنت سریع ، متمرکز ، پربازدید و هدفمند بوده و در معرفی محصول و خدمات شما بسیار مهم می‌باشد

مزایای تبلیغات در سایت پیام پنهان:
ارزان تر بودن نسبت به سایر روشهای تبلیغ
با ارائه تبلیغ خود در سایت پیام پنهان، هزینه کمتری نسبت به چاپ تراکت ، بیلبورد ، تبلیغات محیطی و… خواهید داشت.

تبلیغ متمرکز و هدفمند
افرادی که از سایت پیام پنهان دیدن میکنند، افرادی هستند که فعال در قانون جذب بوده و دید متفاوتی نسبت به افراد معمولی در جامعه و حتی در دنیا دارند، همچنین افرادی که از صفحات اینترنتی استفاده میکنند، بیشتر از تکنولوژی استفاده کرده و تبلیغات شما هدفمند و متمرکزتر نسبت به سایر تبلیغها خواهد بود.

آزاد از زمان و مکان جغرافیایی
با تبلیغات در اینترنت، شما از تبلیغ 24 ساعته و بدون هیچ مرزی استفاده خواهید کرد، چرا که بازدیدکنندگان وبسایت ها .محدود به یک محله، منطقه، شهر یا کشور خاصی نیستند و هرکجای دنیا اینترنت باشد، تبلیغ شما بدون محدودیت قابل رویت است.

و…
تبلیغ در سایت پیام پنهان، مزایای بیشماری دارد که با توضیح دادن در این مقاله به پایان نخواهد رسید

قوانین درج تبلیغ در پیام پنهان:

  • درج کالاها یا خدمات ممنوعه طبق قانون ایران ممنوع می‌باشد.
  • پذیرش آگهی از وب سایت های غیر مجاز امکانپذیر نیست.
  • حجم بنرهای ارسالی، نباید بیشتر از 100 کیلوبایت باشد.
  • بنرهای مشتریان بعد از پرداخت کامل در سایت درج خواهد شد.
  • پر کردن فرم آنلاین همکاری الزامی میباشد.
  • درج بنر و آگهی در سایت پیام پنهان، از روز اعلام شده تا 30 روز تقویمی خواهد بود.