سابلیمینال چیست

ما در این مقاله از سایت پیام پنهان، تمامی سوالات شما را پاسخ خواهیم داد و 1 بار برای همیشه با مطالعه این مقاله پرونده پیام پنهان را برای شما خواهیم بست تا خودتان تصمیم بیرید که آن را قبول میکنید یا قبول نمی‌کنید.

مقاله ای مفصل در مورد سابلیمینال (پیام پنهان شنیداری) تا با واقعیت های پنهان آن بر روی ذهن ناخودآگاه خود آشنا شوید.

تا به حال از خود پرسیده اید که سابلیمینال چیست؟ آیا این یک خرافات است یا واقعیت دارد؟ آیا واقعا سابلیمینال مسیج کار میکند؟ ذهن ناخودآگاه چیست و چه فرقی با ذهن خودآگاه دارد؟ آیا افرادی که ادعا میکنند با ذهن ناخودآگاه میتوان به موفقیت ، ثروت و فراوانی یا عشق و هرچیز دیگری رسید واقعی است یا همانند رمالان و دعانویس ها پاره ای از توهمات و ادعاهای بی پایه و اساس هستند.

ما در این مقاله از سایت پیام پنهان، تمامی سوالات شما را پاسخ خواهیم داد و 1 بار برای همیشه با مطالعه این مقاله پرونده پیام پنهان را برای شما خواهیم بست تا خودتان تصمیم بیرید که آن را قبول میکنید یا قبول نمی کنید.

ذهن شما یک دارایی بسیار قدرتمند است. این افکار شماست که نحوه‌ی عملکرد و زندگی شما را کنترل می‌کند. هر کاری که انجام میدهید و در هر کجا از زندگی خود که هستید در حال حاضر نتیجه ای از روش های عادت و تفکر و رفتاری شماست. هر کاری که در 10 سال آینده انجام دهید ، نتیجه کارهایی است که امروز و همین حالا دارید انجام میدهید!

بقول ضرب المثل قدیمی “هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی“. شما این قدرت را دارید که تغییری باورنکردنی در زندگی خود ایجاد کنید. روانشناس بزرگ آمریکایی ویلیام جیمز گفت: “انسان با تغییر نگرش درونی ذهن خود می تواند جنبه های بیرونی زندگی خود را تغییر دهد”. اگر می توانید افکار خود را تغییر دهید ، می توانید خود را در سطح اصلی تغییر دهید و به طور چشمگیری کیفیت زندگی را بهبود ببخشید.

مغز شما از صد تریلیون ارتباط عصبی تشکیل شده است که به آنها نورون های مغزی گفته میشود. نورون‌ها واحدهای پردازش اطلاعات مغز هستند که مسئول دریافت و ارسال اطلاعات می‌باشند. تعداد این اتصالات بیشتر از کهکشان‌ها در جهان است! انیشتین تخمین زد که ما فقط از بخش کمی از مغز خود یعنی حدود 10٪ آن استفاده می‌کنیم. سابلیمینال ها شامل کدهای دسترسی برای 90% مابقی هستند.

 

پیام های پنهان (Subliminal Message) چیست؟

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان جملات تاکیدی ای هستند که بر روی فایلهای صوتی سوار شده و در حالت عادی گوشها و ذهن خودآگاه شما قادر به شنیدن آن ها نیستند ولی ذهن ناخودآگاه شما آنها را به مانند یک رکوردر قوی و حرفه ای بر روی خود و نورونها که انتقال دهنده پیامها هستند ثبت و ضبط کرده و سلولهای بدن و کائنات را برای به انجام رساندن آنها مجاب می‌کنند.
ذهن خودآگاه شما مسئولیت تحلیل مسائل روزمره شما را بر عهده دارد. برای مثال وقتی یک مسئله ریاضی حل می‌‌کنید یا به راهکاری در مورد یک مشکل فکر می‌کنید، این امر بر عهده ذهن خودآگاه شماست. از آنجا که ذهن خودآگاه شما آگاه به این جملات پنهان بر روی صوت و موسیقی نیست، نمیتواند موانعی علیه آن ایجاد کند و اصصطلاحا پیامهای پینهان (سابلیمینال مسیج) ذهن خودآگاه شما را دور میزنند و خود را به ذهن ناخوآگاه شما، فرمانروای وجودی شما یا همان غول چراغ جادوی شما می‌رسانند.

ذهن آگاه شما فقط موسیقی را خواهد شنید. اما اتفاقات بیشماری در پشت صحنه اتفاق می‌افتد! با گوش دادن مکرر شما به این پیامهای پنهان؛ ذهن ناخودآگاه شما شروع به پذیرش این پیامها به عنوان پیام صحیح می‌کند. روز به روز به موفقیت و هرآنچه که در پشت آن صوت به ذهن ناخودآگاه شما تلقین میشود نزدیکتر می‌شوید، چرا که اکنون ذهن ناخودآگاه شما به منبع تغذیه وصل شده است و هرآنچه که از منبع تغذیه برایش ارسال شود را دریافت و جذب خواهد نمود.

 

پیام های پنهان (Subliminal Message) چگونه کار میکند؟

 

برای درک واقعی و شروع استفاده از پیامهای پنهان قدرتمند، شما فقط باید در مورد ذهن خود کمی اطلاعات داشته باشید. به خصوص اینکه منظور از ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه چیست. فقط دو روش اصلی وجود دارد که شما جهان را آگاهانه و ناخودآگاه حس می کنید.

ذهن انسان را میتوان با یک کوه یخ بزرگ مقایسه کرد. قسمتی از آن که در بیرون از آب قرار دارد را ذهن خودآگاه و مابقی آن را که قسمت بزرگتر از کوه یخی را تشکیل میدهد را ذهن ناخودآگاه انسان تشبیه می‌کنیم.
برای درک بهتر میتوانید یک آزمایش ساده را در منزل انجام دهید. یک کاسه یا لیوان (غیر شیشه ای) پر از آب کرده و در فریزر قرار دهید تا کاملا یخ ببندد. سپس آن را بصورت سالم از لیوان جدا کرده و در داخل تشت بزرگی که آن را از آب پر کرده اید بیاندازید.

خواهید دید تنها 10% از یخ در بیرون آب و 90% آن در داخل آب قرار میگیرد. این 90% داخل آب همان ذهن ناخودآگاه شماست که در حالت عادی قابل رویت نیست، اما کنترل کننده آن 10% و کل یخی است که در آب قرار دارد.

 

آیا میدانید ۹۰% از آنچه فکر میکنید، احساس میکنید و انجام میدهید توسط ذهن ناخودآگاه شما کنترل میشود؟

 

 

 

 

گفته میشود که ذهن انسان همانند یک کامپیوتر است. اگر این درست است ، پس افکار ، احساسات و اقدامات ما برنامه های نرم افزاری این کامپیوتر هستند. اگر می‌خواهید زندگی خود را تغییر داده و به روز کنید ، باید برنامه های قدیمی و محدود کننده خودتان را به روزرسانی کنید. تا زمانی که ذهن ناخودآگاه شما برای موفقیت برنامه نویسی شود ، هیچ چیزی که یاد می گیرید ، نمی دانید یا انجام می دهید در طولانی مدت هیچ تغییری نخواهد کرد.
شما نمی توانید با استدلال های منطقی یا حتی سخت کوشی ، بر برنامه نویسی ناخودآگاه خود غلبه کنید. سابلیمینال های شنیداری نرم افزاری جدید برای ذهن شما هستند. سابلیمینال ها یک روش بسیار موثر برای تغییر برنامه منفی و ارتقا دادن نرم افزار ذهن شما است که به نوبه خود باعث افزایش عملکرد شما در جهان و کیفیت زندگی شما خواهد شد.

 

آیا پیام های پنهان (Subliminal Message) واقعا کار میکند؟

در 30 سال گذشته از افرادی که هنوز قدرت سابلیمینال را تجربه نکرده اند شواهد زیادیوجود دارد که با جستجوی اندکی در اینترنت به آنها دست خواهید یافت. همینطور مطالعات خوب و بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که ثابت میکند صوت هایی که بر روی آنها سابلیمینال سوار شده می‌تواند اثرات قابل اندازه گیری و پایداری از؛ از بین بردن عادت‌های بد تا بهبود عملکرد ایجاد کند.
در حقیقت جملات تاکیدی موجود در پیامهای پنهان میتوانند برای بهبود هر بخش از زندگی شما استفاده شود. از تغییرات درونی عمیق گرفته تا پیشرفتهای فیزیکی بدنی. به عنوان مثال میتوانید انگیزه خودتان را افزایش دهید، عزت نفس خودتان را تقویت دهید، بیماری‌ها و فوبیا ها را در خود درمان کنید و… که این امکانات واقعا بی‌پایان است.

مقالات مرتبط
هیچ داده ای یافت نشد